KHW Snow Baby Dream sáně - černá

Snow Baby Dream jsou vyrobeny z kvalitního, dvoustěnného plastu německou firmou KHW. Velice kvalitní sáňky, které můžou v zimních měsících nahradit kočárek. Sáňky pro batolata.

2 766 kč
- +
Výrobce: Nikko
Kód výrobku: WA_29504
Dostupnost: SKLADEM

Snow Baby Dream jsou vyrobeny z kvalitního, dvoustěnného plastu německou firmou KHW. Velice kvalitní sáňky, které můžou v zimních měsících nahradit kočárek. Sáňky pro batolata (1-3roky) jsou použitelné dvěma způsoby - jako “zimní kočárek“ pro děti od 1 roku a pro ty starší se dají použít jako klasické boby po odmontování sedátka. Sedátko pro děti zahrnuje bezpečnostní pás se zapínáním (click-lock). Držadlo může být nastaveno pro tlačení bobů před sebou nebo naopak na táhnutí bobů za sebou a dá se úplně odmontovat. Ve předu je připevněna šňůrka s madlem, takže se boby dají táhnout jako sáňky za sebou.

Snow Baby Dream patří k jednomu z nejoblíbenějších modelů sáněk. Tyto dětské sáňky je možno doplnit o fusak - Babysack. Tento fusak ochrání dítě před zimou a vlhkem a je určený přímo pro tento typ dětských sáněk.

  • O značce KHW: Výrobky společnosti KHW GmbH z německého městečka Geschwenda, která je v oblasti vývoje a výroby plastových sáněk a bobů na špici evropské i světové, jsou vyváženy do celého světa. Plastové sáňky a boby od KHW Geschwenda jsou vyráběny z nejkvalitnějších plastů. Jedná se o plasty, které jsou zušlechtěny různými přídavnými látkami tak, aby získaly vlastnosti, nutné k zajištění prvotřídních vlastnosti i v krutých mrazech. Všechny výrobky vynikají rovněž skvělou ergonomií a bezpečným provedením, jsou vybaveny dalšími doplňky na vysoké kvalitativní úrovni, například protiskluzovými sedáky, pevnými popruhy atd.
  • Parametry: Materiál: dvousložkový chladu odolný plast, lyžiny z nerez oceli. Nosnost: 35 kg.
  • Rozměry: 82x45x36,5 cm. Hmotnost: 6,2 kg.

Barevné provedení: červená, modrá, černá

Výrobek odesíláme do 7 pracovních dnů.