GOFIT Trampolína 244 cm s bezpečnostní sítí

Díky kompaktní velikosti je ideální pro malé prostory. Jedná se o velice bezpečnou, kvalitní a pohodlnou trampolínu s nosností do 180 kg, která je jedním z nejlíce trvanlivých  modelů trampolín současnosti na trhu.

8 599 kč 5 100 kč
- +
Kód výrobku: TG08
Dostupnost: SKLADEM

K nákupu dostanete 3 dárky :

Bezpečnostní kotva

Žebřík

Jeden pár protiskluzových ponožek pro děti nebo dospělé *

*( Uveďte velikost nohy v poznámce u objednávky. Při absenci takových informací  ,posíláme náhodně vybranou velikost ponožek.)

 

 

Proč trampolíny GOFIT?


 

Trampolíny GOFIT  jsou produkty zaměřené na zákazníky, kteří hledají zařízení s vysokou trvanlivostí a vysokým výkonem. Jedná se o trampolínu, která díky větší síle může být bez problémů využívána komerčně, např. V zábavních parcích, dětských hřištích, školkách nebo jako atrakci při outdoorových akcích. Pružiny a prvky T-profilu prošly rozsáhlým galvanizačním procesem (kterým dluží zlatou / měděnou barvou), čímž zvyšují jejich odolnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

 

Technické údaje


 

Konstrukce trampolíny (rám) - vyrobená z obou stran pozinkovaných ocelových trubek o průměru 42 mm a tloušťcě stěny 1,4 mm. Jsou to jedny z nejtlustších trubek používaných k výrobě trampolín, což dělá trampolíny GOFIT jedním z mejsilnějších produktů na trhu.

Podpěry trampolíny - 3 zdvojené podpěry ve tvaru písmene 'W' jsou vyrobeny z ocelových trubek o průměru 38 mm a tloušťce stěny 1,4 mm. Tyto parametry zaručují velkou stabilitu a dobrou zábavu.

Odrazové plátno trampolíny -  umístěná ve výšce 70 cm nad zemí. Je vyrobená z velmi stálého materiálu Mesh americké produkce. Odrazové plátno je upevněno pomocí 48 pružin vyrobených z pozinkovaného ocelového drátu o tloušťce 3,3 mm. Pružiny jsou dlouhé 17,8 cm a průměr 2,5 cm.

Ochrana na pružiny - má dostatečnou tloušťku, aby zabránilo jakémukoliv kontaktu uživatele z pružinami trampolíny. Je vyrobená ze stálého a pevného plastového materiálu Rubber & PCV odolného vůči povětrnostním podmínkám.

Vnější bezpečnostní síť -  vyrobená z velmi stálého syntetického materiálu . Bezpečnostní síť trampolíny chrání uživatele před pádem z trampolíny, který může být nebezpečný hlavně méně zkušeným uživatelům. Chrání skákající do výšky 240 cm od země. Všechny tvrdé elementy na konstrukci trampolíny , čili podpěry sítě, jsou obaleny měkkou výplní tlumící možné nárazy.Technické údaje


 

průměr: 244 cm

výška od země: 70 cm

ochrana na pružiny: šířka 30 cm tloušťka 3,5 cm

počet pružin: 48

velikost pružin: 3,3 cm x 17,8 cm

tloušťka rámu: 42 x 1,4 mm

tloušťka podpěr: 38 x 1,4 mm

počet zdvojených podpěr: 3

maximální nosnost: 180 kg

odrazové plátno: PP Mesh USA

ochrana na pružiny: Rubber PCV

Certifikace: TUV, SUD, GS

Žebřík: ANO

Záruka 24 měsíců na skryté vady

 

Technické údaje bezpečnostní sítě


 

průměr: 244 cm

výška sítě od země: 240 cm

podpěry: 28 x 1,2 mm pozinkované

počet podpěr: 6

síť: Terylen

Certifikace: EU, TUV, SUD, GS

Záruka 24 měsíců na skryté vady

 

rozměry a váha kartónů


 

1 karton rozměry: 136cm x 44 cm x 21 cm váha: 30 kg (brutto) / 27 kg (netto)

2 karton rozměry: 125 cm x 37 cm x 17 cm váha: 29 kg (brutto) / 27 kg (netto)

Společná váha kompletu: 59 kg!!