Spokey JUMPER Trampolína černo-červená, průměr 244 cm, vč. ochranné sítě a žebříku

Spokey JUMPER Trampolína černo-červená, průměr 244 cm, vč. ochranné sítě a žebříku

6 532 kč
- +
Výrobce: Spokey
Kód výrobku: SP_K927880
Dostupnost: do 3 pracovních dnů


Trampolína 244 cm Spokey JUMPER:
- díky použité vysoké bezpečnostní síti a bezpečnostním sloupkům chráněnými pěnou, poskytuje trampolína maximální úroveň bezpečnosti během zábavy,
- má odolnou a vodotěsnou skákací plochu o průměru 202 cm,
- je vybavena stabilními, dvakrát zesílenými nohami ve tvaru písmene "U", kovovým žebříkem a uzavíratelným vchodem na zip.

Zahradní trampolína Spokey JUMPER není jen skvělý způsob zábavy s rodinou či přáteli. Jedná se především o důvěryhodný produkt, jehož nejdůležitější vlastnosti je zajištění maximální bezpečnosti uživatele během skákání. Děti, teenageři i dospělí rádi tráví čas na čerstvém vzduchu, a právě proto jsme vytvořili trampolínu, která splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Koupi trampolíny poskytnete svému dítěti bezpečnou a zdravou formu fyzické aktivity, která má neocenitelný vliv na zlepšení motorické koordinace a pozitivní vliv na správné držení těla.

Bezpečná zábava plná vášně
Trampolína JUMPER je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality. Splňuje všechny normy kvality, bezpečného a pohodlného používání. Je vybavena bezpečnostními sloupky chráněnými pěnou, na které lze velmi rychle a snadno připevnit ochrannou síť. Stačí ji jednoduše natáhnout na sloupky a….začít se skvěle bavit! Pro zachování maximální bezpečnosti během skákání na trampolíně, byly pružiny zesíleny, pozinkovány a pokryty speciálním ochranným lemem. A co víc, jejich počet (42 ks) zajišťuje vynikající tlumení nárazu a dynamiku odrazu.

Probuďte v sobě dětskou radost
Zahradní trampolíny Spokey spojují rodiny díky skvělé zábavě. Masivní systém nohou ve tvaru písmene "U" je extrémně stabilní, dokonce i při těch nejdynamičtějších skocích. Trampolína má ochranné prvky proti nechtěnému vyskočení: vysokou ochrannou síť, uzavíratelný vchod na zip a přezku. Pro maximální pohodlí při nastupování a sestupování z trampolíny, je model Spokey JUMPER vybaven kovovým žebříkem. Není divu, že trampolína Spokey JUMPER v různých barevných provedeních je snem nejen děti ale i teenagerů a dospělých. Na vodotěsné a odolné skákací ploše o průměru 202 cm můžete provádět nespočet akrobatických kousků! Díky zábavě na trampolíně se zlepšuje i naše celková fyzická kondice.

Parametry:
celkový průměr: 244 cm
celková výška od země: 205 cm
výška skákací plochy od země: 55 cm
výška ochranné sítě: 150 cm
průměr skákací plochy: 202 cm
skákací plocha má ochranu proti UV záření
dvoustupňový kovový žebřík
6 nosných sloupků chráněných pěnou
3 nohy ve tvaru "U"
bezpečnostní sloupky
vnitřní bezpečnostní síť uzamykatelná zipem a přezkou
rozměry balení: 130 x 32 x 18 cm
ochranný lem rámu a pružin
počet pružin: 42 ks
5 barevných variant
certifikát: CE
maximální hmotnost uživatele: 100 kg