Fitness trampolíny

Fitness trampolína, to je menší trampolína vhodná do místnosti domů nebo do tělocvičny. Někdy se také prodává pod názvy trampolína na jumping, mini trampolína, domácí trampolína, gymnastická trampolína nebo trampolína do tělocvičny. V našém sortimentu naleznete gymnastické trampolíny značek ATHLETIC24 a GOFIT, které si můžete koupit pro rozšíření vaší domácí těločvičny.

Trampolína Trimilin® SuperSwing 120 cm
5 999 kč
JUMPit - profesionální trampolína 137 cm
6 999 kč 4 999 kč
Trampolína SEDCO 91 cm
1 093 kč
Trimilin® Pro 102 cm - Trampolina fitness
5 884 kč
GOFIT Fitness trampolína FIT 102 cm
1 999 kč 1 350 kč
GOFIT Fitness trampolína MED 102 cm
2 799 kč 1 800 kč
Zobrazit popis kategorie Skrýt popis kategorie

Pár rad k fitness trampolínce


Fitness trampolínky či mini trampolínky nabízí mnoho předností při tréninku a jsou nabízeny v mnoha variantách. Cvičení na trampolínách je oblíbené u všech věkových kategorií, o tom Vás přesvědčí nejen televize ,ale i studia, ve kterých se tyto produkty stávající více a více oblíbenými. A nejen tam, i v oblasti silového tréninku či fyzioterapie splní mnohá očekávání jako třeba při redukci váhy.

Zaujmou rovněž tím, že při cvičení šetří klouby uživatele a uživatelé zažijí mnoho radosti. Každý z uživatelů, který bude cvičit na trampolínce pravidelně, brzy pocítí pokroky, bude se cítit více fit a tím pádem lépe. Podle agentury NASA a jejích studií bylo dokázáno, že při cvičení na trampolínkách se spálí více kalorií než při běhání v lese.


Fitness přístroje pro každého bez ohledu na věk a úroveň


Trénink vhodný pro začátečníky, pokročilé uživatele, ale i pro uživatele, kteří mají problémy s klouby. Mírné pohupování a skákání při intenzivním cvičení značně povzbudí spalování tuků. Svaly i pojivová tkáň zesílí, imunitní i činnost oběhového systému bude aktivována, koordinace i rovnováhy se zlepší. Vyplavením endorfinů tzv. hormonů štěstí se uživatelé lépe zbaví napětí a stresu. Trampolíny zdravým způsobem zlepší náladu, na klouby i páteř je brán ohled.


Velikost trampolínek


Při výběru trampolínky byste měli dbát na její průměr:
- Jaký druh tréninku na ní chcete provádět?
- jaká je výška uživatele?


Pro začátečníky, kteří zvolí mírné pohupování, mírný běh nebo pár cviků a jsou vysocí méně než 180 cm, bude postačovat průměr 100 cm, přičemž větší průměr je v zásadě příjemnější. Větší průměr nabízí příjemnější pocit při pohupování a nabízí rovněž více jistoty. Pro vyšší uživatele či intenzivnější trénink doporučujeme průměr od 120 cm a výše.