FIT-CENTER Trampolína 183 cm s vnitřní ochrannou sítí + schůdky

Trampolína o vnějším průměru 183 cm a průměru odrazové plochy 150 cm je posazená ve výšce 46 cm od země. Odolná konstrukce z kvalitního materálu zajišťuje komfort při skákjání a také max. zatížení až 150 kg (

Hmotnost skákající osoby by neměla přesáhnout 100 kg ).

Tato trampolína je navíc vybavena vnitřní bezpečnostní sítí.

3 299 kč
- +
Výrobce: FIT-CENTER
Kód výrobku: TP06-G-00
Dostupnost: do 3 pracovních dnů

Tato trampolína o vnějším průměru 183 cm a průměru odrazové plochy 150 cm je posazená ve výšce 46 cm od země.
Rám trampolíny je zhotoven z vysoce kvalitních galvanizovaných ocelových trubek o průměru 38 mm a tloušťce stěn 1,4 mm. Podpěrnou konstrukci trampolíny tvoří 3 podpěry připomínající písmeno 'U'. Taktéž se jedná o kvalitní trubky z galvanické oceli o průměru 34 mm a tloušťce stěn 1,2 mm. Parametry těchto konstrukcí poskytují nosnost trampolíny až do 150 kg, při zachování velmi vysoké stability.
Plátno odrazové plochy je vyrobeno z kvalitního pružného polypropylénu a je uchyceno pomoci 36 pružin. Pružiny o délce 130 mm jsou vyrobeny z 3 mm hrubého galvanicky pozinkovaného drátu.

S cílem zajistit uživateli co nejvyšší bezpečnost, jsou trampolíny vybaveny bezpečnostní sítí. Tato bezpečnostní síť je vyrobena z vysoce kvalitních a pevných syntetických materiálů. Ocharanná síť je k trampolíně připevněna tak, aby nijak neomezovala volný prostor ke skákání a veškeré tvrde spoje jsou zajišťeny vyměkčovací ochrannou.

Barevné provedení ochrany pružin se může lišit.

Foto je pouze ilustrační.